Szanowni Strażacy,

Mamy dla Was wyjątkową propozycję promocyjną, jako wyraz wdzięczności za Wasze zaufanie i lojalność jako naszych klientów. Wy bohaterowie na co dzień dbający o bezpieczeństwo innych, zasługujecie na to, aby Wasze własne mienie było również chronione z równą troską.

Warunki skorzystania z promocji: jednostka OSP musi wykupić jednorazowo ilość usług powiadamiania o włamaniu stanowiącą co najmniej 75% ilości osób do alarmowania do akcji. Po spełnieniu tego warunku jednostka otrzyma usługę powiadamiania o włamaniu w obniżonej cenie o 75%. To oznacza, że zamiast standardowej rocznej opłaty w wysokości 300 zł za usługę trzeba będzie zapłacić tylko 75 zł.

Przykład: na liście do alarmowania do akcji znajduje się 20 osób, 75% z tej liczby stanowi 15 w związku z tym jednostka OSP zobligowana jest do wykupienia co najmniej 15 usług powiadamiania o włamaniu, które zostaną rozdysponowane wśród wskazanych strażaków lub odstąpione innym osobom. Organizacyjnie oznacza to, że jednostka OSP wysyła tradycyjny przelew pocztowy do faktury proforma (po wcześniejszym podaniu danych odbiorcy) na kwotę 1125 zł (75 zł x 15 usług), po zaksięgowaniu wpłaty zostanie wystawiona faktura VAT na wskazanego odbiorcę oraz zostaną przydzielone dostępy do usługi powiadamiania o włamaniu.

Rozumiemy, że nie wszyscy strażacy mogą być zainteresowani tą usługą, jednak chcemy, aby promocja była dostępna dla jak największej liczby osób. Dlatego też usługa może być przekazana (odstąpiona) dla innych osób np. członków Waszych rodzin, znajomych. To doskonała okazja, aby zadbać o ochronę mienia nie tylko swojego, ale i najbliższych.

Nie przegapcie szansy na skorzystanie z tej specjalnej oferty. Zachęcamy Was do rozmowy z Waszymi bliskimi i kolegami z jednostki. Razem możecie skorzystać z oferty, która jest wyrazem naszej wdzięczności za Waszą ciężką pracę i poświęcenie.

Skontaktujcie się z nami (tutaj kontakt), by dowiedzieć się więcej i dołączyć do programu, który jest wyjątkowy tak jak Wy. Czekamy na Was i Wasze rodziny.

Zapraszamy członków OSP (uczniów i studentów do 26 roku życia) do współpracy, istnieje również możliwość współpracy dla pozostałych osób. Szczegóły w zakładce Zarabiaj z nami.