Witamy na stronie z dzwonkami typowo strażackimi, zwracamy się z serdeczną prośbą o przesyłanie na nasz adres biuro@alarmowanie.pl ciekawych dzwonków (brak tych z dźwiękiem wybierania selektywnego oraz z modulatorami samochodów) abyśmy mogli je udostępnić naszej strażackiej braci. Poniżej przedstawiamy dzwonki, które udało nam się pozyskać. O każdym nowym i ciekawym będziemy tak że informować na naszym facebooku.

Młodsi koledzy strażacy! Pomóżcie swoim starszym druhom z przypisaniem dzwonka w telefonie do naszych  numerów alarmujących ( indywidualny numer alarmujący waszą OSP 89-679-69-XX  i 34-340-11-00 zapasowy opertor). Sami dobrze wiecie, że mając taki dzwonek nie trzeba nawet spoglądać na telefon aby dowiedzieć się, że ogłoszono alarm dla waszej OSP a domownicy słysząc charakterystyczny dźwięk syreny tak że odpowiednio zareagują i powiadomią użytkownika telefonu, a wszytko to przecież dla ratowania zagrożonego mienia i życia!

W przypadku gdy napotkacie problemy z ustawieniem dzwonka w telefonie, możecie też przecież stworzyć własny, tj. podejść pod remizę i nagrać własną syrenę.