PROMOCJE

„PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3”

Szanowni Państwo serwis ALARMOWANIE.PL przygotował specjalną ofertę promocyjną „PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3”  dla jednostek OSP korzystających już za naszych usług jako podziękowanie za korzystanie z naszych usług od kilku lat. Oferta jest kierowana do jednostek OSP, którym kończy się niebawem termin obowiązywania umowy lub czasokres corocznego wystawienia faktury, ale z oferty korzystać też mogą jednostki OSP, które niedawno zawały z nami umowy. Oferta zapewni możliwość uzyskania realnego rabatu w wysokości 50% na usługę alarmowania członków OSP do akcji. Koszt zamówienia usługi w ofercie promocyjnej „PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3”  wynosi 442,80 zł (360,00 zł netto) i wynika on z miesięcznej stawki usługi tj. 5,00 zł (netto) x 72 miesiące (6 lat) .Obecna cena usługi alarmowania to 10,00 zł (netto) / miesiąc świadczenia usługi przy umowie zawartej na 3 lata lub 11,00 zł netto w przypadku zamówienia rocznego oraz opłata aktywacyjna 70,00 zł (netto).
Korzyści jakie zyskujecie
1. Jako pomysłodawcy i pionierzy oferujemy Państwu sprawdzoną do lat: sprawna, prostą, skuteczną i wydajną usługę alarmowania członków OSP dzwonieniem na telefony komórkowe. Usługa dla każdego ponieważ nie wymaga dostępu do Internetu oraz posiadania telefonu typu Smartfon, niezbędnego w przypadku alarmowania aplikacją komórkową. Załączenie usługi alarmowania przez PSP odbywa się za pośrednictwem urządzenia zdalnego selektywnego załączania syreny w remizach OSP np. DSP-52, które pracuje na bazie fal radiowych VHF sieci MSWiA. Sieć ta w porównaniu do sieci komórkowej czy internetowej jest siecią otwartą o nieograniczonej pojemności, a tym samym odporna na tzw. „zapchanie się, przeciążenia czy awarie”. Ponadto załączenie usługi alarmowania  jednostek OSP może odbywać się za pomocą łączy telefonicznych PSP lub komputera (dot. OSP, które nie posiadają selektywnego załączania syreny). Usługa alarmowania na telefony współpracuje z naszym innym  produktem SYRENA_GSM (szczegóły działania opisane na www.alarmowanie.pl sekcja SYRENA_GSM).
2. Gwarancja stałej ceny na bardzo długi okres czasu tj. 6 lat.
3. Wysoki rabat tj. 50%.
4. Brak opłaty aktywacyjnej.
5. Zapewnienie ciągłości działania bieżącej usługi.
6. Formalności uproszczone do minimum tj:
  • podpisane przez Zamawiającego zamówienie usługi „PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3” (scan) dostarcza się na e-mail biuro@alarmowanie.pl lub faks na nr 34-340-11-02 lub opłacenie faktury proforma.
  • faktura i płatność jednorazowa; faktura jest przesyłana na wskazany w zamówieniu adres e-mail (w szczególnych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia płatności na 4 raty tj. płatność co kwartał).
7. Opłacone zamówienie zapewni Państwu obsługę naszego serwisu przez kolejne 6 lat.
Termin składania zamówień w ofercie  „PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3” jest ograniczony i trwa czasu wyczerpania się pakietu promocyjnego.  Zamówienie może stanowić opłacona faktura proforma w związku z tym należy podać na e-mail dane do faktury.

Wzór Zamówienia oraz Regulamin świadczenia usługi alarmowania oferty promocyjnej „PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3” znajduje się na naszej stronie www.alarmowanie.pl zakładka PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 3+3 .


„ZACHĘĆ NOWĄ OSP”

Regulamin promocji „Zachęć nową OSP”

Jednostka OSP, która zachęci inną jednostkę OSP do korzystania z naszej usługi alarmowania otrzyma od nas bon w wysokość 150,00 zł na zakupy w dowolnym sklepie strażackim. Warunki do spełnienia promocji :            – nowa jednostka OSP musi zawrzeć z nami umowę na usługę alarmowania na okres 3 lat wg obowiązujących warunków określonych w umowie,                                                                                                                         – nowa jednostka OSP musi potwierdzić nam, że jest z Waszego polecenia,                                                        – nowa jednostka OSP to taka, która nie korzystała jeszcze z naszej usługi alarmowania.                                    Ilość polecanych jednostek jest nieograniczona.


„ALARMOWANIE MDP GRATIS”

Jednostki OSP, które mają u nas wykupioną usługę alarmowania na telefony komórkowe mogą nieodpłatnie otrzymać usługę alarmowania MDP. Zainteresowane jednostki OSP posiadające MDP prosimy o przesyłania katy alarmowania na adres biuro@alarmowanie,pl                                                                                            Wzór karty alarmowania znajduje się w dziale Bezpłatne testy


Copyright © by alarmowanie.pl 2019 Frontier Theme