Witamy na stronie z dzwonkami typowo strażackimi, zwracamy się z serdeczną prośbą o przesyłanie na nasz adres biuro@alarmowanie.pl ciekawych dzwonków ( brak tych z selektywnym oraz z samochodowych ) abyśmy mogli je udostępnić naszej strażackiej braci. Poniżej dzwonki, które udało nam się pozyskać. O każdym nowym i ciekawym będziemy też informować na naszym facebooku.

Młodsi koledzy strażacy pomóżcie swoim starszym druhom z przypisaniem dzwonka w telefonie do naszych dwóch numerów alarmujących ( 89-679-69-00 i 34-340-11-00 ). Sami dobrze wiecie, że mając taki dzwonek nie trzeba nawet spoglądać na telefon aby dowiedzieć się, że jest ogłoszony dla waszej OSP alarm, domownicy słysząc charakterystyczny dzwonek syreny też odpowiednio zareagują na taki dzwonek i powiadomią użytkownika telefonu, a wszytko dla ratowania zagrożonego mienia i życia.

W przypadku gdy są problemy z zainstalowaniem dzwonka w telefonie można też stworzyć taki dzwonek we własnym zakresie, tj. podejść pod remizę i nagrać własną syrenę.